...

بعضی روزها زندگی خوبه ولی اونجوری که باید باشه نیست.تو فکر میکنی که این همونیه که از زندگی توقع داری ولی واقعیت این نیست.یه جاهایی هم خودتی که اشتباه میکنی و تا یه مدت تو فکر اون اشتباه و ضررهایی هستی که بابتش دادی. تو همچین موقعیتهایی من میرم تو لاک خودم و هی به خودم فحش میدم که چرا این تصمیم رو گرفتی.چرا این حرف رو زدی.چرا اون کار رو کردی.چرا نکردی یا مثل امروز هی به خودم لعنت میفرستم که چرا اینقدر تعلل کردی تا این موقعیت رو از دست بدی.

نمی دونم بعضی ها میذارن پای قسمت بعضی ها هم پای اشتباه خودت. اما به قول فیلمی که دیشب دیدم مهم این نیست که اشتباه کردی چون همه مرتکب اشتباه میشن ، مهم رفتاریه که بعد از اشتباهت داری.

 

پ.ن: حذف شد.

/ 4 نظر / 14 بازدید
مرمر

خوب خدا رو شکر که شما برای ما خیلی محرمی ظاهراَ در بلاگفا همه محرمن اعم از زن و مرد. برای اینکه سیستم خصوصی نداره. در مورد قسمت هم تا حدودی موافقم و تا حدودی نه شاید بیشتر مواقع وقتی آدمها از انجام کاری عاجز می شن یا به اندازه کافی تلاش نمی کنن و مرتکب اشتباه می شن می زارن پای قسمت. اما همونطور که نوشتی مهم این نیست که اشتباه کردی چون همه مرتکب اشتباه میشن ، مهم رفتاریه که بعد از اشتباهت داری. و خوب با شناخت کمی که ازت دارم فکر می کنم دختر عاقلی هستی پس غصه نخور و زیادی تو خودت نرو و کمتر فحش بده [نیشخند]

مامی

جوجو خودت رو اذیت نکن.

کاندید

دوست عزیز سلام دانشمندان جهان اینگونه می اندیشند ؛ شما چگونه می اندیشید؟

مهدیه

میگذره... زمان.. زمان.. زمان..